Головна » 2015 » Грудень » 24 » Відкриття нового приміщення Територіального центру
11:04
Відкриття нового приміщення Територіального центру

 Вчитися ніколи не пізно. Так у Турійську вирішили слухачі навчальних програм “Університету третього віку”, який діє при територіальному центрі соціального обслуговування громадян. Від сесії до сесії студентам-пенсіонерам нудьгувати ніколи.
  “Вивчаємо комп'ютер. Маємо мистецький відділ. І дуже задоволені. Ще в серпні до нас поступили такі засоби оздоровлення як крісло-масажер, велосипед... Пенсіонер, коли він на пенсії, він має потребу в спілкуванні. А мені дуже приємно сюди приходити, бо я в цьому приміщенні 25 років пропрацювала у військкоматі. А тепер пішла на пенсію... І тепер я сюди приходжу, як додому. І багато моїх колег приходять сюди почути добре слово від персоналу даного центру”, - каже пенсіонерка Валентина Іллюхіна.
  Для людей у літах здоров'я — головний пріоритет. До послуг відвідувачів територіального центру — масажне крісло та різноманітні тренажери для фізичних вправ.
  “Весь час робота є. Я працюю з 8-ої до 12-ої, а деколи можу навіть затриматися до обіду. На масажне крісло ходять. Є в нас орбітрек, вібромасажер...”, - говорить медсестра територіального центру Тетяна Кропива.
  З відкриттям нового приміщення територіального центру у його відвідувачів з'явилась можливість отримувати лікувальні процедури в соляній шахті. Її облаштували в рамках обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив. Загалом добудову приміщення терцентру розпочали ще 2 роки тому. Фінансували будівництво за кошти обласного та районного бюджетів.
  “До цього року з районного бюджету було використано 225 тисяч за минулі два роки. Цього року ми звернулися в обласну раду і до облдержадміністрації. І нам була надана фінансова допомога в співвідношенні - 250 тисяч від обласної ради, щоб закінчити це приміщення, та ще 30 тисяч профінансувала районна рада”, - каже директор Турійського територіального центру соціального
обслуговування Віктор Мазурак.
  А ще у новому приміщенні розмітили кімнату психологічного розвантаження. Окрім пенсіонерів, тут також чекають на воїнів АТО, які повернулися з фронту, та членів їхніх сімей.
  “Ми плануємо зняти емоційне напруження, покращити взаєморозуміння в сім'ях. Для розвантаження ми застосовуємо аромотерапію, у нас є фіточаї, а також музикотерапію для такого розвантаження”, - розповідає соціальний педагог (психолог) Олена Клімук.

  Загалом у чотирьох відділеннях місцевого територіального центру соціальні послуги отримують близько 3 тисяч жителів селища Турійськ та району.

Переглядів: 348 | Додав: turtercentr1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: