Психологічні послуги

Психологічні послуги являють собою надання   консультацій   з  питань психічного здоров'я та поліпшення відносин з оточуючим  соціальним середовищем, психологічної корекції, методичних порад.

Соціальний педагог (психолог) проводить бесіди, лекції, тренінги, що сприяє виявленню найбільш загальних проблем людей похилого віку, такі як дефіцит спілкування, незадоволеність окремими сферами життя та інші. Допомагає в аналізі життєвої ситуації підопічних, визначає основні проблеми та на основі аналізу отриманих даних розробляє рекомендації щодо їх вирішення. Для цих цілей використовує музикотерапію, ігрову терапію, арт-терапію і роботу з родичами підопічних. Практична значимість психологічних  досліджень полягає в тому, що результати, основні висновки та узагальнення сприяють глибшому розумінню соціальних проблем літніх людей, встановленню контактів між соціальним працівником і клієнтом для виконання спільної роботи.

 

Також використовується такий вид психологічної допомоги як  "Тематична сінемологія"  для того, щоб краще зрозуміти себе та свої психологічні проблеми. Обговорення фільму з психологом допомагає краще усвідомити побачене та зробити для себе висновки. Підопічні діляться досвідом, переживаннями, емоціями, адже підібрані  фільми – з глибоким психологічним змістом, які запам’ятовуються та спонукають до роздумів. Саме тому кіногрупа – це унікальний спосіб поділитися між собою враженнями, переживаннями, думками і шляхом спілкування пізнати свій внутрішній світ. 

*******************

Навчимо жити яскравіше та цікавіше!!!

 

Зморшки –це просто вказівка на місце, де часто буває посмішка.

Марк Твен

 

Зазвичай люди мають хибну думку, що життя після 60 втрачає свої барви та красу. Після виходу на пенсію настає час роздумів, підсумків, спогадів про молодість та минуле. « Життя летіло, а не йшло…» Перший дзвінок, навчання, шлюб, сім’я, робота – ось і 60! Комусь стає страшно, а комусь легко та радісно, що діти виросли, свободи стало більше, а проблем- менше. З’явились сили, бажання та наснага, а головне – мудрість.

Життя на пенсії –це не осінь, а скоріше весна, « вік щастя та тепла». Можна, звичайно, продовжувати страждати: розглядати старі фотографії, вважати, що цікаві моменти залишились позаду.

А якщо все змінити? Почати малювати, співати, вишивати, робити те, що хочеться, до чого лежить душа.

У нас Ви зможете взяти участь у різноманітних лекціях, тренінгах, пов’язаних із здоров’ям, самопочуттям, особистим розвитком. Зарядитися енергією та позитивом! Навчимо жити яскравіше, краще, веселіше та цікавіше, аніж в 25!

В атмосфері затишку та спокою, ми проводимо бесіди та консультації, де є можливість « вилити свою душу», виговоритися.

Задля виконання поставлених цілей, використовується ряд терапій, серед яких:

  • Аромотерапія ( метод вдихання ефірних масел, здатних покращувати увагу, сон, продуктивність, підвищувати імунітет, нормалізувати функції нервової системи);
  • Музикотерапія ( метод, що допомагає стимулювати процеси мислення, розвиває просторове сприйняття світу, сповільнює пульс, приносить радість, позбавлює гніву та страху);
  • Фітотерапія ( метод, який дозволяє змінювати настрій, самопочуття, продуктивність, енергетику, підіймає тонус організму, активізує його роботу).

Не менш цікавими та ефективними для психологічного розвантаження є проведення кольоротерапії( сприяє розслабленню, знімає стрес); арттерапії( розкриває творчий потенціал та виражає почуття); тематичної сінемології ( спільний перегляд та обговорення спеціально вибраних фільмів).

Перестаньте боятися віку, адже бути старшими означає ставати кращими. Старість трапляється з усіма- неважливо боїмося ми її чи ні. Просто живіть! Ніколи не переставайте шукати натхнення.