ВСЕУКРАЇНСЬКА ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОФІЛАКТИЧНА АКЦІЯ «ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МЕНЕ»

У 2018 році Турійський територіальний центр братиме участь у Всеукраїнській інформаційно-профілактичній акції «Відповідальність починається з мене». Метою якої є пропаганда та утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі.

Психологом та спеціалістом відділу спеціаліст відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Територіального центру було заплановано ряд заходів направлених на формування відповідального ставлення до власного здоровя, толерантності до людей з особливими потребами, профілактики вживання неповнолітніми алкоголю та тютюнопаління, реабілітацію учасників АТО та членів їх сімей.

 

 

 

Реабілітація – не тільки відпочинок, а й робота

 

 

Лікувальна фізкультура як метод лікування і профілактики має загальнотонізуючий вплив на організм. Особливо широко лікувальна фізкультура застосовується при пораненнях опорно-рухового апарату, черевної порожнини, черепа.

Доведено, найліпші результати при лікуванні і реабілітації учасників АТО виявляються у тих, котрі займаються лікувальною фізкультурою.

В нашому центрі велика увага приділяється комплексній лікувальній фізкультурі, що застосовується у формі різної рухової активності для всіх прошарків вікових груп: вона потрібна і молодим і ще більш необхідна і корисна особам старшого віку.

Процедури лікувальної гімнастики по особливій методиці при різних захворюваннях сприяють відновленню фізіоло­гічних функцій, а також комплексно оздоровляють організм. Разом з тим, лікувальна фізкультура підвищує дію медикаментів, скорочує час одужання, активізує обмін речовин, позитивно впливає на стан серце¬во-судинної і дихальної систем. Індивідуальні або групові заняття ЛФК в умовах денного перебування можуть доповнюватися, як фізіотерапевтичними процедурами, так і лікувальним масажем.